Futbal

ME-kval.: Slováci v Rijeke s Pekaríkom, Vavrom, Hanckom aj Boženíkom

V bránke nastúpil Martin Dúbravka, na poste štítových stredopoliarov figurovali Stanislav Lobotka a Juraj Kucka.

ME-kval.: Chorvátsko - Slovensko 0:1 po polčase v E-skupine

Slovenskí futbaloví reprezentanti viedli po prvom polčase sobotňajšieho kvalifikačného zápasu EURO 2020 v Chorvátsku 1:0.

Belgicko vyhralo vysoko v Rusku, tri góly Hazardovcov

V ich vzájomnom súboji v Petrohrade ukázali hráči z Beneluxu momentálnu silu a prečo nestratili v kvalifikácii ani bod, zvíťazili 4:1.

Slovenskí futbalisti do 19 rokov zdolali Malťanov a postúpili ďalej

Zverenci trénera Alberta Rusnáka uzavrú turnaj v utorok 19. novembra súbojom o prvú priečku.

Bývalý obranca Liverpoolu či Leedsu Matteo podstúpil operáciu mozgu

Aktívnu kariéru uzavrel v roku 2009 ako hráč Stoke City.

Kalmára čaká dlhá absencia, v piatkovom zápase si zlomil členok

Dvadsaťštyriročný stredopoliar opustil ihrisko v 83. minúte na nosidlách.

Švédi si zaistili účasť na šampionáte, porazili Rumunov

Švédsko je dvanásty istý účastník záverečného turnaja

Futbalisti Fínska sa po prvý raz predstavia na ME

V bránke Fínska odchytal celý duel slovenský rodák Lukáš Hrádecký.

Hainer sa stal novým prezidentom Bayernu Mníchov

Dostal mandát na tri roky a nahradil Uliho Hoenessa.

JAKUBKO: Dodnes ma mrzí, že som na MS nehral viac. A uznal to aj Weiss

S bývalým reprezentantom Martinom Jakubkom sme sa v štúdiu TABLET.TV rozprávali o kvalifikácii EURO 2020, v ktorej závere odohrajú futbalisti SR zápasy v Chorvátsku a doma s Azerbajdžanom.

Maďari prehrali v príprave na novom štadióne s Uruguajcami

Všetky góly padli v úvodnej polhodine. V 15. minúte otvoril skóre Edinson Cavani, o šesť minút neskôr zdvojnásobil vedenie hostí Brian Rodriguez.

EURO 2020: Fínsko zdolalo Lichtenštajnsko a zažije premiéru na ME

V bránke Fínska odchytal celý duel slovenský rodák Lukáš Hrádecký, veľa práce však nemal, keď hostia naňho vystrelili iba raz. Historický víťazný gól strelil v 21. minúte Jasse Tuominen.

EURO 2020: Slováci chcú do bodky splniť taktiku, Hapal utajil zostavu

Na šampionát postúpia prví dvaja zo skupiny, cez kvalifikáciu už nemôže postúpiť Azerbajdžan. Chorvátom na postup stačí bod.

EURO 2020: V Rijeke predpovedajú na zápas so Slovenskom zlé počasie

Pokiaľ by sa zápas naozaj nemohol uskutočniť v plánovanom termíne, presunuli by ho na nedeľu a rozhodca s delegátom a Európskou futbalovou úniou (UEFA) by stanovili nový čas začiatku.