Tipsport Liga

TIPSPORT LIGA: Nitrania uštedrili v prvom semifinále Žiline debakel

Druhý zápas, opäť na ľade úradujúceho majstra z Nitry, je na programe v utorok od 18.00 h.,aktualizované

Trenčín v 8. kole baráže prehral s Liptovským Mikulášom 1:2

V riadnom hracom čase bol stav vyrovnaný a o víťazovi stretnutia rozhodli hráči až v predĺžení.

Banská Bystrica vedie nad Martinom v semifinálovej sérii už 2:0

V druhom stretnutí zvíťazili Bystričania na domácom ľade 5:1 a séria sa presúva do Martina so stredajším zápasom o 18.00. ,aktualizované

Skalica nestačila na Detvu, v 8. kole baráže prehrala 3:6

Hostia uštedrili Skaličanom lekciu na domácom ľade.

Nitra proti Žiline: Doteraz platilo, že víťaz série berie aj titul

Tentokrát ide do semifinálovej série ako väčší favorit Nitra, ktorá v prvom kole zdolala HK Poprad jednoznačne 4:0 na zápasy. Žilina mala ťažšiu cestu medzi najlepšiu štvoricu.

Banská Bystrica v 1. semifinále play off triumfovala proti Martinu 6:3

Ďalší zápas je na programe v nedeľu o 18.00 taktiež na banskobystrickom ľade.,aktualizované

Martin proti víťazovi základnej časti s pokusom o ďalšie prekvapenie

Hokejisti MHC Martin v 1. kole vyraďovačky vyradil veľkého favorita HC Košice 4:2 na zápasy a rád by si pochutil na ďalšom ašpirantovi na titul.

Tipsport liga: Prvá prehra Liptovského Mikuláša v baráži

Napriek prvej prehre v play out zostali na čele tabuľky.

Jančušku potešila sila kolektívu: Zobudili sme celú Žilinu

Žilinský kouč Milan Jančuška po rozhodujúcom siedmom zápase priznal, že takú vyrovnanú sériu očakával.

Posledná postúpila Žilina, v semifinále ju čaká obhajca titulu z Nitry

V závere sa hostia dostali aj k hre bez brankára, ale "vlci" už obetavosťou zápas doviedli do víťazného konca a rozhodli o svojom postupe do semifinále proti Nitre.,aktualizované

Disciplinárka potrestala L. Kozáka i MsHK Žilina, Valášek sa odvolá

Žilinský klub dostal sankciu vo výške 375 eur a podmienečne odložený zvyšok trestu odohratia jedného zápasu bez divákov zmenili na nepodmienečný.

BARÁŽ: Liptovský Mikuláš zdolal Skalicu, úspešný aj Trenčín

Hokejisti Dukly zvíťazili nad Detvou 2:1.

Jeden úspech už Martinčania dosiahli, Markovič by rád pridal aj ďalší

Martinskí hokejisti svoj postup medzi najlepšie štyri tímy dokonali v šiestom zápase po najtesnejšom víťazstve 1:0.

V košickej kabíne zavládlo sklamanie, Bicek: Bez gólu sa vyhrať nedá

V košickej kabíne to po záverečnom hvizde šiesteho duelu vyzeralo ako na kare. Hráči mlčky hľadeli do zeme, a máloktorý z nich mal náladu na nejaké slová.

Zvolen vyhral nad Žilinou a vyrovnal stav série na 3:3

O víťazovi šiesteho štvrťfinálového stretnutia play off hokejovej Tipsport ligy sa rozhodovalo v 20-minútovom predĺžení.,aktualizované

Martin postúpil do semifinále play off TL po výhre nad Košicami 1:0

V pondelňajšom šiestom stretnutí štvrťfinále vyhrali hokejisti Martina na domácom ľade nad favoritom a v celej sérii triumfovali 4:2.,aktualizované

Kopřiva po cennom víťazstve: Hrozba konca sezóny je nepríjemná

Impulzom pre košický tím mala byť aj výmena na brankárskom poste.

Varga skončil po ataku Kozáka so zlomeným nosom

V 13. minúte stretnutia Kozák tvrdo atakoval Vargu, za čo dostal trest na 5 minút plus do konca zápasu.

PLAY OFF: Košice znížili stav série, Žilina vyhrala a vedie

Košičania nastúpili s imperatívom víťazstva a podľa toho aj vyzeral ich herný prejav v prvej tretine.,aktualizované

Banská Bystrica je v semifinále, nováčik má už po sezóne

Barani drámu nepripustili a vyhrali v sérii 4:1. ,aktualizované

Pomôže kapitán? Košiče odohrajú 5.zápas s Martinom s uzdraveným Nagyom

Oceliari prehrávajú vo štvrťfinálovej sérii 1:3 na zápasy.

Martin vo štvrťfinále vedie, Zvolenčania vyrovnali sériu so Žilinou

Martin vedie na stretnutia nečakane 3:1.,aktualizované

Lintner po konflikte Detva-Trenčín: Funkcionári by mali ísť príkladom

Šéf HC 07 Orin Róbert Ľupták po skončení stretnutia verbálne zaútočil na kabínu hostí, najmä na Marcela Hossu. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Zvolen prehral so Žilinou v 3. štvrťfinále

Tretí zápas štvrťfinále play off hokejovej Tipsport ligy medzi HKM Zvolen a MsHK Žilina zvýhodnil v sérii 'vlkov' spod Dubňa. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Martin pokoril favorizované Košice

Martinskí hokejisti vedú 2:1 na zápasy, v stredu vyhrali nad oceliarmi 4:1.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Pre Poprad sa sezóna 2016/2017 skončila

Podľa riaditeľa Ľudovíta Jurinyiho bola však v konečnom dôsledku úspešná.

Bystričania chceli ukončiť sériu, Surový rešpektuje silu Nových Zámkov

Za stavu 3:1 na zápasy v prospech hokejistov Banskej Bystrice sa tak séria opäť presúva na ľad "baranov".

Paulovič spokojný s presilovkami, Hudec si miesto v obrane užil

Hlavným strojcom víťazstva Nových Zámkov v 4. štvrťfinálovom zápase play off s Banskou Bystricou bol strelec dvoch gólov Matej Paulovič, ktorý otvoril skóre už vo štvrtej minúte.

Popradčania sa zhodli: Nitra bola lepšia, my sme zlyhali v koncovke

Popradčania už nezavŕšili základnú časť v ideálnej forme. Od začiatku februára vyhrali z 12-tich zápasov iba tri.

Nové Zámky si pripísali prvú výhru v play off a znížili stav série

V polovici tretej tretiny hrali hostia 5-minútovú presilovku, počas ktorej zatlačili Novozámčanov, no tí sa ubránili.,aktualizované

Hokejisti Nitry idú do semifinále, Popradu to natreli 5:1

Obhajca majstrovského titulu triumfoval v sérii 4:0 na zápasy.,aktualizované

Hokejisti Detvy v 3. kole baráže vyhrali nad Trenčínom 4:3

O víťazovi rozhodol až gól v predĺžení.

Tretie kolo baráže o TL vyhal Liptovský Mikuláš v zápase so Skalicou

V stretnutí padli štyri góly v riadnom hracom čase, z toho tri do bránky hostí.

Disciplinárka SZĽH začala konanie voči Žiline, dôvodom sú fanúšikovia

Žilinskí diváci mali počas stretnutia, ktoré vyhrali hostia 3:2 a vyrovnali stav štvrťfinálovej série na 1:1, hráčom súpera vulgárne nadávať a oblievať ich pivom.

TIPSPORT LIGA: Banská Bystrica aj Nitra zvýšili svoj náskok v play off

V pondelok triumfovali na ľade HC Nové Zámky 4:1 a v sérii vedú už 3:0 na zápasy. Pod výhru sa podpísal hetrikom kanadský útočník Brock Higgs.,aktualizované

Martinčan Markovič: Košická misia splnená, doma chceme dve víťazstvá

Dôvodom jeho spokojnosti je víťazstvo v druhom štvrťfinálovom stretnutí play off hokejovej Tipsport Ligy, no najmä priebežný stav 1:1 na zápasy.

Máme silu vyhrať zápasy v Martine, tvrdí košický hokejista Bartánus

Košičania potvrdili domáce prostredie iba v prvom súboji a najmä v druhej tretine druhého duelu podali matný výkon, ktorý ich napokon stál víťazstvo.

Skalica rozhodla o výhre proti Detve v 2. kole baráže o TL v nájazdoch

V riadnom hracom čase a ani v predĺžení nepadol ani jeden gól.

Trenčín podľahol v 2. kole baráže o TL Liptovskému Mikulášu

O výsledku stretnutia rozhodli hostia v predĺžení.

Zvolen vyhral na ľade Žiliny a vyrovnal sériu

V druhom zápase štvrťfinále play off Tipsport Ligy necelých 5 minút pred koncom duelu sa odhodlali domáci k hre bez brankára a podarilo sa im znížiť, na výhru to však nestačilo.