Piatok 3. máj 2024Meniny má Galina
< sekcia Tipsport Liga

Trenčín v 8. kole baráže prehral s Liptovským Mikulášom 1:2

Ilustračné foto Foto: TASR/AP

V riadnom hracom čase bol stav vyrovnaný a o víťazovi stretnutia rozhodli hráči až v predĺžení.

Trenčín 2. apríla (TASR) - Hokejisti HK Dukla Trenčín prehrali v 8. kole baráže o účasť v Tipsport Lige doma s MHK 32 Liptovský Mikuláš 1:2 po predĺžení.

Tipsport Liga - play out - 8. kolo:

HK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš 1:2 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Góly: 5. Bohunický (Pardavý) - 7. Uram (Nádašdi), 64. Uram (Kriška, Stehlík). Rozhodovali: Novák, Jonák - Holienka, Tvrdoň, vylúčení: 3:2, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 1732 divákov.

zostavy:

HK Dukla Trenčín: Volden – Drgoň, Pač, Holenda, Pavúk, Trška, Bohunický, Themár – Hossa, Sojčík, Šťastný – J. Ručkay, Švec, Vopelka – Hecl, Sádecký, Gašparovič – Bezúch, Pardavý, Hudec – D. Novák

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Durný – Bagin, Stehlík, Luža, Nádašdi, M.Šiška, Moravčík, Kadlubiak, Mezovský – Vybíral, Cibák, Langhammer – Kriška, M. Sukeľ, Uram – Lištiak, Kabáč, J. Sukeľ – Rob. Huna, Piatka, Rich. Huna