Tenis

Zverev ako Agassi: Po životnom triumfe ďakoval otcovi i Lendlovi

Nemecký tenista Alexander Zverev sa stal prvým tenistom od roku 1990, ktorý na ceste k titulu zdolal vo vyraďovacej fáze dvoch najvyššie nasadených hráčov. ,aktualizované

Zverev vyhral premiérovo v kariére Turnaj majstrov

Zápas trval 80 minút. Iba 21-ročný Zverev sa stal tretím Nemcom v histórii s víťazstvom na Turnaji majstrov. ,aktualizované

Mike Bryan a Jack Sock triumfovali vo štvorhre na Turnaji majstrov

V nedeľňajšom finále si poradil s francúzskou dvojicou Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut.

Djokovič a Zverev postúpili do finále Turnaja majstrov v Londýne

Zverev už s Djokovičom na turnaji hral, v skupine s ním prehral.

Herbert a Mahut do finále štvorhry na Turnaji majstrov v Londýne

Vo finále sa stretnú s americkým párom Mike Bryan - Jack Sock.

TENISTA ZVEREV POSTÚPIL DO FINÁLE TURNAJA MAJSTROV ATP

Federer tak v tomto roku nezíska jubilejný 100. titul na okruhu.,aktualizované

ATP: Djokovič zdolal Čiliča, v semifinále nastúpi proti Andersonovi

Pozrite si súhrn aktuálnych výsledkov turnaja majstrov ATP.

Zverev zdolal na turnaji majstrov Isnera a postúpil do semifinále

Dvadsaťjedenročný Nemec zdolal súpera za 82 minút. ,aktualizované

Thiem zdolal Nišikoriho na Turnaji majstrov, Anderson je v semifinále

Rakúšan sa v úvode zápasu dostal do vedenia 3:0, Nišikori pri svojom podaní znížil. Nasledujúce dve hry boli dramatické, hráči mali k dispozícii množstvo brejkbalov a oba gemy získal pre seba Thiem.,aktualizované

Djokovič má na Turnaji majstrov istotu semifinále, Čilič zdolal Isnera

Najvyššie nasadený hráč si v stredu v skupine Gustava Kuertena poradil s tretím nasadeným Nemcom Zverevom 2:0 na sety.,aktualizované

Bývalá svetová dvojka v tenise Radwaňská ukončila kariéru

Dvadsaťdeväťročná Radwaňská získala na okruhu WTA dvadsať titulov.

ITF za manipuláciu výsledkov suspendovala Diaza-Figuerou na dva roky

Víťaz piatich turnajov ITF vo dvojhre na nižšej úrovni Futures sa mal podvodu dopustiť na turnaji v Prahe v roku 2017.

Rainer Schüttler sa stane novým trénerom Angelique Kerberovej

Kerberová prekvapujúco ukončila v októbri spoluprácu s Wimom Fissettem, ktorý jej v uplynulej sezóne pomohol dostať sa späť medzi najlepšie hráčky sveta po neúspešnom roku 2017.

R. Federer bez väčších problémov zdolal Thiema na Turnaji majstrov

V prvom sete večerného stretnutia dominoval Federer, dvakrát prelomil podanie Thiema a vyhral 6:2.

Novým trénerom Kerberovej sa stal Schüttler

Kerberová ukončila v polovici októbra po jedenástich mesiacoch spoluprácu s belgickým trénerom Wimom Fissetteom.

Anderson s druhou výhrou na Turnaji masjtrov, Nišikori bol bez šance

Prvý set bol jednoznačne v réžii Andersona, za 23 minút viedol 5:0. V dramatickej šiestej hre stratil Nišikori svoj servis aj tretíkrát a inkasoval kanára.

DAVIS CUP: Česi nastúpia v kvalifikácii proti Holandsku v Ostrave

Ženy ČR odštartujú 9.-10. februára cestu za obhajobou titulu duelom proti Rumunsku.

FED CUP: Haggerty je za rozšírenie svetovej skupiny

V hre je aj finálový turnaj za účasti víťazných tímov z úvodného kola, ktorý by sa konal v apríli.

Vydreté víťazstvo: Zverev zdolal v Londýne Čiliča v dvoch tajbrejkoch

V prvom sete Nemec stratil podanie už v druhej hre, vzal si ho však späť čistou hrou v deviatom geme, keď jeho súper podával na víťazstvo v sete. ,aktualizované