Nedela 28. apríl 2024Meniny má Jarmila

Vaculík obsadil v prvých pretekoch sezóny 10. miesto, získal 7 bodov

Zmarzlik nevyužil príležitosť stať sa novým rekordérom historického poradia v počte víťazstiev a na konte má naďalej 23 triumfov rovnako ako Austrálčan Jason Crump.

MFK Ružomberok vyhrali nad FK Železiarne Podbrezová 3:2 v 7. kole

Po zmene strán hostia zvýšili aktivitu. V 58. minúte trafil prasne Galčík - 2:2.

Piešťany zdolali Bystricu aj v 3. finále a majú titul

Čajky si zlatom vybojovali právo účasti v niektorej zo súťaží pod hlavičkou Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA) v nasledujúcom ročníku.,aktualizované

Liverpool opäť zaváhal, s West Hamom remizoval 2:2

Liverpool zvíťazil v uplynulých piatich ligových dueloch len raz, na konte má remízu s Manchestrom United (2:2) a prehry s Crystal Palace (0:1) i Evertonom (0:2).,aktualizované

Leverkusen natiahol šnúru bez prehry na 46 zápasov

Priamy súboj o štvrté miesto tabuľky zaručujúce účasť v Lige majstrov dopadol lepšie pre hráčov Lipska.,aktualizované

Zlaté Moravce dosiahli v Košiciach prvé víťazstvo v sezóne

Košickí futbalisti chceli dokončený štadión pokrstiť víťazstvom a hoci mali v prvom polčase viacero streleckých pokusov, spokojnejší boli po ňom hostia.,aktualizované

Juventus Turín remizoval s AC Miláno 0:0, v tabuľke je tretí

Monza nevyhrala už piaty zápas v sérii a v priebežnom poradí jej patrí 11. priečka.

AS Trenčín vyhral v Skalici vysoko 4:0

Trenčania pokračovali v tempe aj po zmene strán, na rozdiel štyroch gólov upravil v 54. minúte Gongov krajan Chinonso Emeka, ktorý upratal odrazenú loptu do prázdnej bránky.

Fízeľ vybojoval v Záhrebe bronz v kategórii nad 100 kg

Dvadsaťpäťročný slovenský džudista potvrdil, že je silný ašpirant na zisk miestenky do Paríža.,aktualizované

Prvé preteky C1 vyhral Beňuš, v ženskom kajaku Mintálová

Medzi ženami boli najrýchlejšie Slovenky - 8,36 sekundy za Mintálovou skončila Soňa Stanovská s jednou chybou.

MŠK Žilina vyhrala nad FC Spartak Trnava 2:0 v 7. kole skupiny o titul

Žilina si dvojgólové vedenie ustrážila do konca zápasu. ,aktualizované

Bayern Mníchov zdolal Frankfurt 2:1, oba góly dal Kane

Hráči Wolfsburgu otočili duel vo Freiburgu, kde zvíťazili 2:1. Domáci, ktorí hrali v oslabení od 64. minúty, v 87. minúte nepremenili pokutový kop.

J. Martin zvíťazil v sobotnom šprinte na VC Španielska

Deväť jazdcov preteky nedokončilo.

Baláž zvíťazil v K1 na 500 m na 1. kvalifikačných pretekoch

Zalka s Botekom zdolali tandem Myšák, Baláž a 8.-9. mája sa predstavia na dodatkovej olympijskej kvalifikácii v Szegede.

Slovenský džudista Fízeľ je v Záhrebe jeden duel od medaily

Fízeľa nasadili priamo do osemfinále, v ktorom si poradil s Rumunom Vladutom Simionescuom na ippon.

Olympijský oheň vyplával do Francúzska na plachetnici z 19. storočia

Oheň zapálili 16. apríla v Olympii, kde sa vyše 1000 rokov konali pôvodné olympijské hry.

Swiateková postúpila na turnaji v Madride do 3. kola cez Cirsteaovú

Zvíťazila v dvoch setoch 6:1, 6:1.

Monteiro postúpil cez Tsitsipasa do 2. kola na turnaji ATP v Madride

Sebastian Korda zvíťazil nad Maxom Purcellom z Austrálie v dvoch setoch 6:3, 6:3.

Zalka s Botekom sa v K2 prebojovali na dodatkovú OH kvalifikáciu

Pre Zalku s Botekom to bola spoločná súťažná premiéra v K2.,aktualizované

Na olympijských hrách v Paríži budú aj športovci z Palestíny

Bach odmietol názory, že MOV pristupuje k Rusku inak v súvislosti s jeho vojnou na Ukrajine v porovnaní s Izraelom a konfliktom v Gaze.

Indiana zdolal Milwaukee 121:118 po predĺžení a vedie 2:1 na zápasy

Minnesota potvrdila svoju formu aj v prvom zápase série na palubovke Phoenixu a zvíťazila 126:109.,aktualizované

Washington prehral s NY Rangers 1:3, Fehérváry mal asistenciu

Za Rangers získal dva body za gól a asistenciu Vincent Trocheck.,aktualizované

Tucson vypadol, Kelemen a Koch sú pred MS bez klubových povinností

V prípade Kelemena vstupuje do hry aj rodinná situácia, keďže sa mu narodilo dieťa.

Antidopingová agentúra má ohľadom čínskych plavcov plnú Bachovu dôveru

Čína označila správy o pozitívnych dopingových testoch plavcov pred OH 2020 za falošné a všetci mohli napokon štartovať v Tokiu.

Briti zvíťazili v prípravnom dueli nad Poľskom 3:1

Švajčiari zdolali Lotyšov 5:1 a Briti si poradili s Poliakmi 3:1.

Liverpool sa dohodol so Slotom, na lavičke nahradí Kloppa

Klopp bol v Liverpoole deväť rokov a triumfoval s ním v Lige majstrov (2019) i domácej Premier League (2020).

Leicester má istý postup do Premier League, zaistila ho prehra Leedsu

Leicester sa vráti do najvyššej súťaže po roku, vlani z nej vypadol po ôsmich sezónach

Futbalisti Michaloviec zvíťazili nad Banskou Bystricou 2:0

Víťazný gól strelil V 77. minúte Matúš Marcin, ktorý premenil penaltu. ,aktualizované

Prvý gól domácich strelil v 23. minúte Andrej Kudrna, keď znížil na 1:3 po presných zásahoch Jakubov Vránu, Fleka a Matěja Stránského z prvej tretiny. ,aktualizované

Petrunias získal na kruhoch svoje siedme zlato

Petrunias uspel v mimoriadne vyrovanej súťaži.

Nóri zvíťazili v prípravnom dueli nad Dánmi 4:3

Nórsko - Dánsko 4:3 pp (0:1, 3:0, 0:2 - 1:0)

Kanaďania zvíťazili v zápase B-skupiny nad Českom 6:0

Kanada - Česko 6:0 (4:0, 0:0, 2:0),aktualizované

Medzi hráčmi panovala výborná nálada, ktorú si užívajú už od stredajšieho rozhodujúceho duelu so Spišskou Novou Vsou.,aktualizované

Švédi a Estónci postúpili do finále na MS miešaných dvojíc

O miestenku medzi najlepších štyroch bojovali aj Švajčiari, ktorí zvíťazili nad Škótskom 8:6. ,aktualizované

Slováci prehrali v druhom zápase na turnaji s Lotyšskom 3:5

V neúplnej tabuľke A-skupiny patrí mladým Slovákom štvrté miesto bez zisku bodu. ,aktualizované

Estanguet prevzal olympijský oheň na štadióne Panathinaikos

Třinec zdolal Pardubice 4:1 a vynútil si siedmy duel

Úvodný gól strelil v 14. minúte Martin Růžička.

McNulty vyhral 3. etapu Okolo Romandie

Mcnulty nastavil víťazný čas na 20:07 minúty a už predčasne mohol počítať s triumfom, keďže začalo pršať.

Ekitike zostáva vo Frankfurte i po hosťovaní, podpísal päťročnú zmluvu

Dvadsaťjedenročný Ekitike odohral za tím 12 zápasov vo všetkých súťažiach. Svoj jediný gól strelil až minulý piatok proti Augsburgu (3:1).