Pondelok 6. máj 2024Meniny má Hermína

Klein prehral v 2. kole turnaja v Madride s Paulom

Slovenský tenista Lukáš Klein reaguje počas zápasu 2. kola proti Američanovi Tommymu Paulovi na tenisovom turnaji ATP 26. apríla 2024 v Madride. Foto: TASR/AP

Kleinovi vyšiel prvý set proti favoritovi stretnutia a tajbrejk zvládol po výsledku 7:5.

Ak si želáte, aby počítač prečítal text článku, použite prehrávač nižšie.
00:00 / 00:00
Madrid 26. apríla (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Klein neuspel v druhom kole dvojhry na antukovom turnaji ATP Masters 1000 v Madride. V pozícii kvalifikanta prehral s pätnástym nasadeným Tommym Paulom z USA 7:6 (5), 1:6, 4:6. Paula čaká v boji o postup do ďalšej fázy dvadsaťjednotka "pavúka" Francisco Cerundolo z Argentíny.

Kleinovi vyšiel prvý set proti favoritovi stretnutia a tajbrejk zvládol po výsledku 7:5. Slovák mal v druhom dejstve za stavu 1:1 štyri šance na brejk, no neuspel. Klein potom prišiel dvakrát o podanie a o postupujúcom musel rozhodnúť tretí set. V ňom rozhodol brejk Američana v piatej hre. Paul tak zvládol prvý vzájomný zápas.