TL: Slovan prišiel v súboji s Košicami o Viedenského a Kytnára

Milan Kytnár utrpel zranenie v hornej časti tela, pre ktoré bude pauzovať približne mesiac. Po prvej tretine odstúpil zo stretnutia rovnako pre zranenie v hornej časti tela Marek Viedenský.

Lacko poskočil o 47 miest na 192. priečku, vedie Djokovič

Najlepším Slovákom je naďalej Andrej Martin, ktorý je 115.

Frankfurt štyri týždne bez obrancu Toureho

Dvadsaťtriročný obranca utrpel v piatkovom ligovom zápase s Bayerom Leverkusen svalové zranenie. Informovala o tom agentúra SID.

Taliani idú bojovať s rasizmom aj špeciálnymi radarmi

Najväčším problémom pri aplikácii technológie je ochrana súkromia, keďže mikrofóny sú schopné zachytiť aj súkromné rozhovory. Správu priniesla agentúra SID.

KHL: Hráčmi týždňa Alikin, Jarullin a McMillan

Za najlepšieho brankára siedmeho týždňa základnej časti KHL vyhlásili Alikina, ktorý priviedol v dvoch zápasoch svoj tím k dvom víťazstvám.

Süle si roztrhol predný skrížený väz, Hoeness: Na EURO môže zabudnúť

Lekári mu diagnostikovali roztrhnutý predný skrížený väz v ľavom kolene.

Dermendžiev sa stal novým trénerom futbalistov Bulharska

Vo funkcii nahradil Krasimira Balakova.

Najdrahšiu posilu Sheffieldu McBurnieho stíhajú za jazdu v opitosti

Dvadsaťtriročného Škóta, ktorý sa v lete stal najdrahšou posilou nováčika anglickej Premier League, zastavila v piatok ráno polícia v Leedsi. Pred súd sa postaví 6. novembra.

Čerstvý tridsiatnik Stoch s asistenciou pri premiére v základe PAOK-u

V nedeľnom zápase 7. kola najvyššej gréckej súťaže odohral 74 minút a k víťazstvu nad Lamiou 3:0 prispel prihrávkou na gól.

Keaneovi sa nepáčila družba hráčov United a LFC: Veď ich čakala vojna

Niežeby sa protagonisti ligového zápasu správali neprístojne, práve naopak. Viacerí hráči sa pred vstupom na trávnik objímali a podávali ruky.

Sancho sa vrátil z reprezentácie neskoro, Dortmund mu dal pokutu

Tréner Borussie Lucien Favre ho tiež vynechal zo zostavy v sobotnom ligovom zápase s Mönchengladbachom.

SR 21 v novembri proti Bielorusku v Senci a s Gruzínskom v Nitre

Futbalová reprezentácie SR do 21 rokov sa v Nitre predstaví prvýkrát od roku 2011, keď tam naposledy privítali v prípravnom dueli Fínsko (2:1).

V derby dominovali brankári, Košice sa revanšovali za prehru v 1. kole

Košičckí hokejisti sa predstavili v súťažnom zápase na bratislavskom ľade po sedem a pol roku a odviezli si z hlavného mesta dva body za víťazstvo 2:1 po samostatných nájazdoch.

Inter dýcha na chrbát Juventusu, Lukakua nerozhodil ani parašutista

Z víťazstva sa tešil aj Škriniarov spoluhráč zo slovenskej reprezentácie Juraj Kucka, ktorý prispel k víťazstvu Parmy nad FC Janov 5:1 gólom.

V 5. etape pretekov Okolo Kuang-si šprintoval najrýchlejšie Gaviria

Na trati z Liou-čou do Kuej-linu, ktorá merala 212,2 km, predstihol na cieľovej páske Nemca Pascala Ackermanna z Bory a Taliana Mattea Trentina z Mitcheltonu-Scott.

Futsalisti SR chcú v Baku vyhrať prvé dva zápasy a postúpiť na MS

Zverenci reprezentačného trénera Mariána Berkyho sa postupne stretnú s Čiernou Horou, Moldavskom a Azerbajdžanom.

Stredopoliar Sampdorie Janov Vieira ďalšou obeťou rasizmu

Dvadsaťjedenročný mládežnícky reprezentant Anglicka bol terčom opičích zvukov.

Nemyslel som na triumf, povedal Murray po úspechu v Antverpách

Dvojnásobný olympijský víťaz si pripísal 45. triumf na okruhu ATP.

Liverpool stratil prvé body v sezóne, Klopp má ťažké srdce na VAR

Liverpoolu sa v súboji s Manchestrom United podarilo vyrovnať päť minút pred koncom zápasu zásluhou striedajúceho Adama Lallanu, ktorý využil nedôrazne bránenie domáceho tímu.