Najnovšie

A. Ravasz: Most-Híd nemôže predbežné výsledky hodnotiť pozitívne

Podľa Ravasza je výsledok eurovolieb ovplyvnený aj tým, že viacero ich voličov nesúhlasí s koalíciou so Smerom-SD a SNS.

ONLINE: Neoficiálne výsledky ukazujú, že vyhralo PS-Spolu a Smer-SD

V sobotu (25.5.) prebehli na Slovensku voľby do EP. Dnes sa konajú voľby ešte v 21 členských štátoch EÚ. Sledujte s nami všetko, čo sa počas volieb a po ich skončení udeje. ,aktualizované 

Finále poznačila politika, Barcelončania vypískali španielsku hymnu

Finále Kráľovského pohára sa stalo v uplynulých rokoch platformou, na ktorej Katalánci prejavujú svoj postoj k centrálnej vláde v Madride.

I. Mládková je v rýchlostnej kanoistike v B-finále na 500m druhá

Matej Rusnák dopádloval v B-finále C1 na 500 m tretí, celkovo ho klasifikovali na 12. pozícii.,aktualizované 

Voľby do EP sa v nedeľu konajú v 21 členských štátoch EÚ

Približne 418 miliónov ľudí v celej Európe si od štvrtku môže vyberať svojich kandidátov do EP, ktorý tvorí spolu 751 členov.,aktualizované 

Prešovčania spokojní aj bez čerešničky, Slovenský pohár stále škrie

Prešovčania opäť účinkovali aj v medzinárodnej SEHA lige a v Lige majstrov. V nej boli veľmi blízko k postupu do ďalšej fázy, v základnej C-skupine zaostali za postupujúcim Lisabonom iba o skóre.

P. Pellegrini je rád, že sa nenaplnila hrozba veľmi nízkej účasti

Som veľmi rád že, už doterajšie informácie naznačujú, že tieto dve hrozby sa nenaplnili. Účasť síce nelámala rekordy, no voliť prišlo podstatne viac ľudí ako naposledy, povedal Pellegrini.

Rybáriková prehrala v 1. kole dvojhry s Larssonovou

Rybáriková proti Larrsonovej predvádzala svoj typický variabilný tenis, často využívala bekhendový slajz i stopbaly a snažila sa chodiť na sieť.

Krajinské voľby v Brémach by mohli ohroziť Merkelovej koalíciu

Voľby v najmenšej spolkovej krajine Nemecka - Slobodnom hanzovom meste Brémy - budú mať zrejme tesné výsledky, SPD však hrozí, že príde o túto svoju baštu, v ktorej vládne 73 rokov.

Kerberová prehrala v 1. kole dvojhry s Potapovovou

S trénerom sme ušili dobrú taktiku, povedala Potapovová po zisku skalpu vlaňajšej wimbledonskej šampiónky v prvom pozápasovom rozhovore s bývalým francúzskym tenistom Fabricom Santorom.

Oppermann postaví v Leviciach novú výrobnú halu

Výstavbu plánuje spoločnosť rozbehnúť na jar budúceho roka, ukončená by mala byť na jeseň 2021. Celkové náklady sú vyčíslené na 5,6 milióna eur.

Vlhovú nepustila na polovičný Ironman choroba: Možno o rok

Vlhová napriek chorobe triumfovala v januári v slalome Svetového pohára vo vyše 300 km vzdialenom Flachau. Triatlon je pre ňu doplnkový šport, a preto tentoraz neriskovala so zápalom priedušiek.

V Košiciach sprevádzkovali tri zmodernizované zastávky MHD

V pondelok 27. mája od deviatej hodiny sa okrem toho začne s rekonštrukciou posledných troch autobusových zastávok košickej mestskej hromadnej dopravy (MHD).

SNS rešpektuje výsledky volieb, ľutuje, že voliči uverili ĽSNS

Čas podľa SNS ukáže, že predseda ĽSNS Marian Kotleba ublíži slovenskej národnej politike doma aj v zahraničí.

Vodca kurdských povstalcov Öcalan vyzval na ukončenie hladoviek

Öcalan, spoluzakladateľ Strany kurdských pracujúcich (PKK), je od roku 1999 väznený na ostrove Imrali pri pobreží Istanbulu, kde si odpykáva doživotný trest.

Výsledky volieb sú dôvodom na zamyslenie, reagoval Smer-SD

Stranu teší, že drvivú väčšinu hlasov dostali strany, ktoré chápu, že Európska únia je najlepšou alternatívou pre Slovensko a zárukou pokoja a prosperity pre občanov.

M. Šefčovič: Chcel by som ďalej pôsobiť ako podpredseda v EK

Šefčovič konštatoval, že on osobne je azda najdlhšie slúžiacim eurokomisárom.

A. Kiska: Mrzí ma len potvrdenie nárastu sily extrémistov

Prekvapenie, ale víťazstvo nových ľudí v politike nad starými politickými matadormi je nielen inšpirujúce, ale aj veľmi potešujúce, poznamenal prezident.

Chorých je v banskobystrickom kraji menej, chrípky je viac ako vlani

V porovnaní s rovnakým obdobím vlaňajška je počet prípadov ARO vyšší o viac ako desať percent, v prípade CHPO je týchto ochorení viac o 20 percent.

Sarri má namierené do Juventusu, tvrdia britské a talianske médiá

Sarri má však platný kontrakt s Chelsea a v prípade zmeny pôsobiska sa Juventus zrejme nevyhne finančnej kompenzácii.