KHL

KHL: Liška v predĺžení rozhodol o triumfe Čerepovca nad Nižnekamskom

Do kanadského bodovania sa zapísal aj obranca Michal Čajkovský v drese Novosibirska.

KHL: L. Hudáček ukončil spoluprácu s Nižnekamskom

Tridsaťjedenročný Hudáček odohral v prebiehajúcej sezóne jedenásť zápasov a zaznamenal tri asistencie a tri "mínusky".,aktualizované

J. Mikuš prispel k výhre Pardubíc

Okrem toho premenil aj prvý nájazd svojho tímu, o triumfe rozhodol v desiatej sérii Patrik Poulíček.

Jekaterinburg zdolal Ufu po predĺžení, rozhodol trojbodový Da Costa

Hráči Avtomobilistu Jekaterinburg vyhrali nad Salavatom Julajev Ufa 4:3.,aktualizované

Čajkovského Novosibirsk podľahol domácemu Jokeritu

Západnú konferenciu vedie Jokerit Helsinki, ktorý si poradil doma so Sibirom Novosibirsk 4:3.,aktualizované

Petrohrad v súboji o čelo Západnej konferencie zdolal Dinamo Moskva

Slovenský útočník Marek Hrivík sa v drese Torpeda do kanadského bodovania nezapísal.

Salavat Julajev Ufa nedokázal poraziť Ak Bars Kazaň

V súboji tabuľkových susedov z Východnej konferencie zvíťazila Kazaň na ľade Ufy 3:2 po nájazdovom rozstrele. ,aktualizované

Gusev po dvoch rokoch skončil v NHL, vrátil sa do Petrohradu

V prvej sezóne odohral 66 zápasov, v ktorých získal 44 kanadských bodov za 13 gólov a 31 asistencií.

Magnitogorsk zdolal Soči a slávil 13. triumf v sérii

Traktor Čeľabinsk zvíťazil na ľade Admiralu Vladivostok 4:3 po predĺžení a nájazdoch.,aktualizované

KHL: Čerepovec s Liškom prehral na ľade Dinama Moskva

Traktor Čeľabinsk zvíťazil na ľade Amuru Chabarovsk 5:4.,aktualizované

Slovákom v KHL sa v piatok darilo

Hráči HK Soči s útočníkom Martinom Bakošom zdolali Dinamo Riga.

Magnitogorsk zvíťazil v jedenástom stretnutí v sérii

Ufa uspela na ľade Soči. V tabuľke Východnej konferencie je druhá s mankom štyroch bodov na Magnitogorsk.

KHL: Vladivostok ukončil sériu štyroch prehier

V 55. minúte rozhodol o ich výhre krídelník prvej formácie Arťom Garejev, pre ktorého to bol prvý gól v sezóne.,aktualizované

Hudáček je na odchode z Nižnekamsku

Záver sezóny 2020/2021 strávil vo švajčiarskom Lausanne, no ročník sa pre neho skončil predčasne, keďže vo štvrtom zápase v drese účastníka najvyššej švajčiarskej súťaže utrpel zlomeninu nohy.

Cehlárikov gól nezabránil prehre s Lokomotivom Jaroslavľ

Hráči Barysu Nur-Sultan zvíťazili nad Avtomobilistom Jekaterinburg 5:4 po predĺžení. ,aktualizované

Čajkovský zamieril z Dinama Moskva do Sibiru Novosibirsk

V novom pôsobisku podpísal dvojročný kontrakt.

Metallurg Magnitogorsk zvalcoval na vlastnom ľade CSKA Moskvu 4:0

Traktor Čeľabinsk zvíťazil nad hráčmi Avtomobilistu Jekaterinburgu. ,aktualizované

Čerepovec s Liškom nestačil na Admiral Vladivostok

Avangard Omsk ukončil sériu troch prehier a zvíťazil na ľade Jekaterinburgu.

Admiral vybojoval prvé víťazstvo v tomto ročníku a odlepil sa z dna tabuľky Východnej konferencie.

KHL: Cehlárik skóroval, no Omsk prehral

Omsk po úspešnom štarte do sezóny prehral už druhýkrát za sebou. ,aktualizované

Nižnij Novgorod zvíťazil nad Soči, Hrivík skóroval

Hráči Salavatu Julajev Ufa zvíťazili v súboji nezdolaných tímov nad moskovským Spartakom 2:1.

Cehlárik s asistenciou, Avangard Omsk napriek tomu skončil porazený

Prvé body v sezóne vybojoval Severstaľ Čerepovec so slovenským útočníkom Adamom Liškom, ktorý vyhral nad Admiralom Vladivostok 3:2 po predĺžení.

Kanaďan Virtanen končí po 6 sezónach v NHL, mieri do Spartak Moskva

Virtanen bol šestka draftu v roku 2014, keď po ňom siahli Canucks.

Hokejisti SKA Petrohrad rozstrieľali Vladivostok 9:2

Hokejisti SKA Petrohrad vyhrali aj tretí duel v novej sezóne.

Salavat Julajev Ufa zvíťazil nad Avtomobilist Jekaterinburg

V nedeľnom hokejovom zápase KHL Ufa vyhrala 4:2.

KHL: Bakoš opäť strelil gól a pridal asistenciu, Soči - Viťaz 6:5 pp

Po dvoch dueloch má Bakoš na konte už štyri kanadské body za dva góly a dve asistencie.

Hrivík bodoval pri premiére v drese Torpeda, asistoval aj Hudáček

Severstaľ Čerepovec v zostave so slovenským útočníkom Adamom Liškom prehral s favorizovaným SKA Petrohrad 2:3.,aktualizované

Cehlárik zažiaril v úvodnom zápase, na konte má dva góly a asistenciu

Omsk tak v repríze finále uplynulej sezóny úspešne odštartoval za obhajobou titulu.

Zaripov odohrá poslednú sezónu, končí s kariérou

Za AK Bars Zaripov odohral 887 zápasov so ziskom 633 bodov (288+345), čo je klubový rekord.

Seattle Kraken angažoval brankára Bibeaua

Bibeau doteraz pôsobil najmä v nižších zámorských súťažiach.

Krejčí končí v Bostone a vracia sa do Česka

V play off si prípísal v 156 dueloch 124 bodov za 42 gólov a 82 asistencií.

HKM Zvolen získal kanadského obrancu Roya

Roya si v drafte NHL v roku 2015 vybral klub San Jose Sharks z celkového 31. miesta. Do najprestížnejšej súťaže sa však neprebojoval, uplynulé štyri sezóny strávil v AHL.

KHL: Zaripov bude aj v nasledujúcej sezóne hrať za Kazaň

Štyridsaťročný kapitán tímu odohral v uplynulej sezóne dokopy 40 zápasov, v ktorých nazbieral 23 bodov (7+16).

Rekordér KHL Mozjakin ukončil kariéru

Štyridsaťročný krídelník pôsobil od roku 2011 v Metallurgu Magnitogorsk.

Grigorenko skončil v Columbuse, prechádza do CSKA Moskva

V minulej sezóne odohral za Columbus 32 zápasov, v ktorých strelil 4 góly a pridal 8 asistencií.

KHL: Kanaďan Poirier skončil v Košiciach

Na zmluve sa dohodol s klubom Dinamo Riga, ktorý o tom informoval na oficiálnej stránke

KHL: Libor Hudáček bude opäť hrať v Nižnekamsku

Opäť tak bude pôsobiť v klube, v ktorom bol v sezóne 2020/2021 najproduktívnejší hráč tímu.