Nedela 19. máj 2024Meniny má Gertrúda

Hokej

Valábik mení dres v Kazachstane, z Temirtau zamieril do Arlanu

Valábik v minulosti pôsobil v zámorskej NHL, kde si pripísal 80 štartov v drese Atlanty Thrashers.

Kopecký dostal šancu, zahrá si v prvom útoku Panthers

Kopecký zatiaľ čaká na prvý tohtosezónny gól.

Jágr prepisoval históriu NHL, prekonal aj Gretzkého

V noci skóroval na ľade Bostonu a so 708. gólom v kariére sa vyrovnal legendárnemu Mikeovi Gartnerovi.

Sekera pomohol asistenciou k výhre Caroliny nad Calgary

Slovenský hokejový obranca Andrej Sekera prispel v noci na utorok v zámorskej NHL jednou asistenciou k víťazstvu Caroliny nad Calgary 4:1. ,aktualizované

Ufa zdolala Soči 6:2, Dinamo Moskva vyhralo v Podoľsku

Dnešné zápasy KHl sa niesli v znamení úspešných tímov Salavat Julajev Ufa a Dinamo Moskva.

Hviezdami týždňa v NHL sú Giordano, Anderson a Tarasenko

Giordano bol v hodnotenom týždni najproduktívnejším hráčom celej súťaže, Anderson je v štatistike úspešnosti zásahov na prvom mieste v NHL a Tarasenko pokračuje vo výbornej forme.

Majster sveta Ladislav Čierny sa v stredu rozlúči s kariérou

Čierny sa pred týždňom dožil jubilejných štyridsiatych narodenín, vedenie HKM a zástupcovia mesta Zvolen mu k výročiu zablahoželajú v stredu, pred začiatkom duelu s Popradom.

Slovenské hokejistky si z turnaja Monthey vezú skalp Švajčiarska

Na turnaji obsadili celkové tretie miesto, keď v tabuľke predstihli práve Švajčiarky.

Vůjtek po Nemeckom pohári: Neprepadli sme

Do Mníchova cestovalo dokopy až sedem debutantov, pričom viac ako desať štartov v najcennejšom drese mali na konte iba jedenásti hráči z 24-členného kádra.

Slovan si zahrá na Hviezdoslavovom námestí exhibíciu pod holým nebom

Na otvorenej ľadovej ploche pripravujú organizátori pre všetkých fanúšikov vo štvrtok od 17.00 h exhibičný minizápas, v ktorom hráčov KHL vyzve výber staromestských základných škôl.

Slovensko prehralo 1:2, Švajčiari otočili zápas v priebehu minúty

Slovenskí hokejisti tak obsadili na Nemeckom pohári tretie miesto.,aktualizované

Marcinka a Mikuš v pohybe patria medzi najlepších, ukázali testy

Slováci sa na Nemeckom pohári zapojili aj do špeciálneho testovacieho programu.

Lada bez Slovákov: Sloboda má otras mozgu, Podhradský zlomený palec

Obaja si privodili zranenie vo štvrtkovom domácom zápase proti HK Soči (1:3).

Slovákom v NHL sa darí, góly Pánika a Gáboríka, Halák má prvý shutout

Gáborík zaznamenal svoj prvý presný zásah v sezóne.,aktualizované

Vůjtek napriek prehre spokojný s výkonom: Rozhodol prvý gól a brankár

Slovenskí hokejisti zakončia svoje účinkovanie na Nemeckom pohári v nedeľu o 13.15 h proti Švajčiarsku.

Slováci prehrali po dráme s Nemeckom 1:2, Nemci víťazmi turnaja

Jediný gól slovenskej družiny strelil Lapšanský štyri minúty pred koncom zápasu.,aktualizované

Slováci prelomili nemeckú nepriestreľnosť, no na výhru to nestačilo

Slovenskí hokejisti potrebovali tri roky a presne 175:37 minút na to, aby na Nemeckom pohári skórovali do domácej bránky.

Columbus poslal Daňa na farmu do Springfieldu, do tímu povolal Tyrella

Ešte len 19-ročný Daňo odohral doposiaľ v NHL 8 stretnutí, v ktorých zaznamenal gól a asistenciu. Na ľade strávil v priemere takmer 12 minút na zápas a súperových brankárov ohrozil štrnásťkrát.

Traktor Čeľabinsk zdolal Torpedo Nižnij Novgorod 3:2

Pre Torpedo to bola tak už tretia prehra za sebou.,aktualizované

Slovenská dvadsiatka zdolala Švajčiarov, z Füssenu odchádza ako víťaz

Zverenci Ernesta Bokroša na Turnaji štyroch krajín neokúsili ani raz trpkosť prehry a so ziskom ôsmich bodov obsadili v tabuľke prvú priečku.

Jurčo v Detroite opäť na tribúne, cíti frustráciu: Je to biznis

Slovenský olympionik nazbieral v dvanástich vystúpeniach v úvode novej sezóny iba dve asistencie.

Účasť hráčov NHL na ZOH 2018 je stále neistá, Nicholson verí v dohodu

Mnoho majiteľov klubov NHL je proti tomu, aby hráči riskovali na olympiáde svoje zdravie a takisto sa im nepáči, že sa liga musí na dva týždne prerušiť, čím prichádzajú o potenciálne príjmy.

Slovenská dvadsiatka zdolala na Turnaji 4 krajín Nemecko po nájazdoch

Dnes ich od 13.00 ich čaká duel so Švajčiarskom.

Red Wings prišli o Dacjuka, natiahol si slabiny na rozkorčuľovaní

Zatiaľ nie je známe, aká dlhá bude doba liečenia.

V nočných zápasoch NHL sa presadili Tatar a Hossa, obaja s asistenciou

Capitals v závere druhej tretiny tromi gólmi v priebehu necelých piatich minút otočili skóre a ukončili sériu piatich prehier.,aktualizované

Slovenská 17 podľahla aj Kanade, na World Challenge obsadila 8. miesto

Zverenci trénera Martina Hrnčára tak prehrali aj piaty zápas na podujatí.

Radek Deyl prišiel ako náhradník, no patril medzi opory

Do Mníchova sa dostal vďaka nešťastnej náhode.,aktualizované

Vůjtek spokojný s výsledkom aj hrou, potešili ho nováčikovia a obrana

Proti Kanade sa predstavilo v drese Slovenska šesť debutantov.

Rác nedávno brázdil druholigové klziská, proti Kanade debutoval gólom

Premiérový presný zásah padol po peknej kombinácii s centrom Patrikom Lušňákom a Rác ním pečatil skóre duelu na 4:1.

Slováci majú skalp Kanady, v Mníchove skóroval aj debutant Rác

Slovenská reprezentácia sa mohla oprieť o skvelý výkon brankára Konráda.,aktualizované

DEBAKEL: Astana vyprášila Slovan 6:1, aj keď belasí mali svetlé chvíle

Jána Laca prevetrával aj Laco Nagy, ktorý napokon bol v zostave.,aktualizované

Slovenská hokejová 16-ka vysoko prehrala s Ruskom

V sobotu o 11.00 h SEČ nastúpia mladí Slováci proti o rok starším reprezentantom Lotyšska.

Pánik strelil druhý gól v sezóne, Toronto však prehralo po nájazdoch

Richard Pánik, ktorý si v prvej tretine pripísal na konto aj asistenciu pri góle Phila Kessela, vyrovnal 76 sekúnd pred koncom tretej tretiny na 3:3. ,aktualizované

Lada Togliatti nestačila na HK Soči, Podhradský asistoval

Lade sa aktuálne vôbec nedarí. Hráči nepocítili chuť víťazstva už v piatich dueloch v rade. ,aktualizované

Hokejová dvadsiatka deklasovala na Turnaji štyroch krajín Nórsko 6:0

V piatok večer ich čaká duel s hokejistami Nemecka.

Vůjtek si chce preveriť nováčikov na Nemeckom pohári

Na prvá reprezentačnej previerke sa už začne boj o miestenky na MS v Česku, ktoré sú lákadlom pre každého hráča. ,aktualizované

Tatar zariadil Detroitu aspoň bod, Halák vychytal triumf Islanders

Buffalo prehralo doma s Montrealom, v drese domácich bol s minutážou 28:11 najvyťaženejším hráčom slovenský obranca Andrej Meszároš.,aktualizované