Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér

Hokej

Negatívna séria Petrohradu pokračuje, prehral aj v Čeľabinsku

Obhajcovi Gagarinovho pohára patrí v tabuľke Západnej konferencie až priebežná siedma priečka.

Filo musel po zákroku Síkelu podstúpiť operáciu

Matej Síkela za likvidačný faul putoval predčasne pod sprchy.

Brankárska kométa Hammond vynechá pre zranenie slabín úvod sezóny

Hammond vletel v minulom ročníku na profiligovú scénu ako kométa a mal výrazný podiel na tom, že klub z kanadskej metropoly prekĺzol v poslednej chvíli do play off.

Blackhawks zaradili Bickella na listinu nechránených hráčov

Bickell prispel k ziskom Stanleyho pohára v rokoch 2013 a 2015, menšiu úlohu zohral aj pri triumfe Blackhawks v roku 2010.

Marinčin mal prsty v otváracom góle stretnutia, ktorý padol v 69. sekundy z hokejky Jamesa van Riemsdyka.

Kings preradili Budaja na farmu

Z pôvodného počtu troch Slovákov, ktorí odštartovali prípravu v kalifornskom klube, tak zostal v mužstve iba skúsený Marián Gáborík.

Neprekonateľného hokejového brankára prekonala bejzbolová strela

Brankár New Yorku Rangers Henrik Lundqvist má za sebou adrenalínový zápas. Museli predviesť to najlepšie, aby prekonali neprekonateľného brankára New Yorku Rangers.

Slovan Bratislava prehral so Salavatom Julajev Ufa 3:4 po predĺžení

Belasí tak zaznamenali tretiu domácu prehru v rade a v tabuľke Západnej konferencie sú so ziskom 20 bodov na 11. priečke.,aktualizované

Jurčina prispel gólom a asistenciou k triumfu Záhrebu

Slovenský obranca sa gólovo presadil počas presilovky.

Zvolen prehral s Martinom 3:4, za domácich nastúpil len 15-ročný Ivan

Dvanásť sekúnd pred záverečnou sirénou zabezpečil víťazstvo hosťom Špirko.

Trenčín zdolal majstrovské Košice po samostatných nájazdoch

Kvalitný hokej sa rozbehol v druhej časti prvej tretiny.,aktualizované

Skaličania zvíťazili nad Nitrou 3:2

Hostia sa ujali vedenia po zákroku Beneho na Jassa v 24. minúte, šťastný gól strelil útočník Bene.

Banská Bystrica na domácom ľade prehrala so Žilinou 0:1

Po dvoch tretinách svietili na ukazovateli skóre dve nuly. ,aktualizované

Popradčania podľahli hosťom z Piešťan 3:4 po predĺžení

Pred druhou najnižšou návštevou sezóny pod Tatrami sa hral nezáživný hokej.,aktualizované

Kempom Chicaga neprešiel ani Marko Daňo, vedenie ho poslalo na farmu

Z pôvodnej skupiny piatich slovenských zástupcov v ňom zostal už len krídelník Marián Hossa.

Katastrofický scenár nie je dobrý, tvrdí prezident SZĽH Igor Nemeček

Zástupca hráčov Michal Handzuš vyslovil ľútosť nad tým, že v konečnom dôsledku trpia fanúšikovia.,aktualizované

Sekera a Daňo zaznamenali po bode, ale ich kluby prehrali

Andrej Sekera z Edmontonu strávil na ľade vyše 21 minút, zaknihoval aj jeden plusový bod.

Alševskij rozhodol o triumfe Admiralu, Amur skóroval v závere

Víťazný gól Amuru zaznamenal 47 sekúnd pred záverečnou sirénou Jevgenij Gračev.,aktualizované

SZĽH sa s hráčmi ešte nedohodol, Nemeček je pripravený v júni odstúpiť

Dva návrhy spoločného memoranda hráčov a Výkonného výboru sa pritom podľa súčasného prezidenta Igora Nemečka líšia iba v jednom jedinom bode.,aktualizované

Slovenská reprezentačná dvadsiatka podľahla hokejistom HC Košice

Oceliari vo vloženom zápase Tipsort Ligy zvíťazili 3:1.

Hokejisti Slovana sa trápia s gólovou koncovkou

Hráči Slovana zaznamenali druhú prehru na domácom ľade. Najbližší zápas budú hrať belasí na domácom ľade už zajtra proti Salavatu Julajev UFA.

Edmonton v úvode novej sezóny bez zraneného Eberleho

Kanadský hokejový útočník Jordan Eberle utrpel po zásahu Kylea Chipchuru zranenie ramena a na ľade sa neobjaví 4-6 týždňov.

Colorado vyradilo Meszároša z tréningového kempu

Vedenie Avalanche dvadsaťdeväťročného beka v stredu vyradilo z predsezónneho kempu.

Slovan Bratislava nestačil na Traktor Čeľabinsk, belasí prehrali 1:3

V tabuľke Západnej konferencie majú hokejisti Slovana Bratislava na konte 19 bodov a patrí im 12. priečka.

Hudáčkovci sa tešili z bodov, Örebro vyhralo na ľade Skelleftey

Víťazstvo vychytal brankár Július Hudáček, jeho brat Libor nastúpil v 3. útočnej formácii.

Edmonton poslal obrancu Gernáta na farmu

Okrem neho putovali do nižšej súťaže ďalší traja hokejisti.

Liberec zdolal v šlágri Spartu, rozhodol Radivojevič

Darilo sa aj ďalším slovenským hokejistom.

Víťaz zdolal Ufu 3:0, Dinamo si poradili s Magnitogorskom 2:1

Výborný výkon podal fínsky brankár Harri Säteri, ktorý nepustil za chrbát ani jednu z 36 striel hostí.

Slovenská dvadsiatka zdolala Nitru vo vloženom zápase Tipsport ligy

Víťazný gól zaznamenal v tretej tretine Michal Novák.

Bardejov zdolal Senicu vysoko 8:2, Prešovčania Považskú Bystricu 7:3

Pozrite si výsledky zápasov 7. kola I. ligy.

Hokej: Lukáš Jurík bude chýbať Slavii, má zlomenú čeľusť

Slovenský hokejový útočník prišiel do českej metropole zo Zvolena, kde si plnil funkciu kapitána.

Hokejista Stantien predčasne skončil v Piešťanoch

Dvadsaťdvaročný center požiadal vedenie účastníka Tipsport Ligy o rozviazanie zmluvy, keďže dostal ponuku z Poľska.

VÝSLEDKY KHL: Víťaz zdolal Ufu 3:0

V súboji popredných tímov Západnej a Východnej konferencie vyhralo Dinamo Moskva nad Metallurgom Magnitogorsk 2:1. V 56. minúte rozhodol Denis Kokarev. KHL - ...

Banská Bystrica získala Mikulu a Gilliesa, odišiel Sonne

Dvadsaťsedemročný Mikula podpísal zmluvu do konca sezóny a do Tipsport Ligy sa vracia po krátkej anabáze v kazašskom Pavlodare.

Kazaň s Ďalogom prehrala v Chabarovsku 0:1 po nájazdoch

Rozhodujúci nájazd premenil v tretej sérii domáci hokejista Vjačeslav Litovčenko. ,aktualizované

Slovanisti absolvujú pred duelom s Čeľabinskom krátke sústredenie

Pred duelom s Traktorom povolalo vedenie do tímu útočníka Radovana Puliša z HKM Zvolen.

Brankár Godla ide do fínskeho klubu Kokkolan Hermes

Godla bol v minulej sezóne hráčom Slovana Bratislava, v ktorého drese nastúpil do štyroch zápasov KHL.

Hokejista Chára bol po zranení už na prvom individuálnom tréningu

Bruins mali bez neho bilanciu 11 víťazstiev, 7 prehier v riadnom hracom čase a jednu prehru po predĺžení.

Slovan prehral na domácom ľade s Neftechimikom Nižnekamsk 0:3

Úvodná tretina priniesla vyrovnaný hokej priemernej úrovne, v ktorom napriek niekoľkým sľubným šanciam na oboch stranách diváci gól nevideli. ,aktualizované