Hokej

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Nitry deklasovali Liptovský Mikuláš

V 47. minúte poslal skvelú prihrávku cez celé klzisko iba 15-ročný Šimon Nemec. Faulovaný Fominych ešte nedokázal skórovať, ale dorážajúci Šimun už bol na správnom mieste - 3:0. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Košíc zvíťazili nad Trenčínom

Domáci sa do súpera pustili od úvodných minút a do vedenia išli už po 94 sekundách hry, keď nekrytý Repe otvoril skóre - 1:0.

NHL: Boeser podpísal s Vancouvrom nový trojročný kontrakt

Boeserovi vypršala po minulej sezóne nováčikovská zmluva, no rokovania s kanadským klubom o predĺžení spolupráce dlho viazli. ,aktualizované

NHL: New Jersey so Studeničom zdolalo v príprave Boston

Calgary Flames s Adamom Ružičkom triumfovali na ľade Vancouveru Canucks 4:3.

Hokejisti SR 17 prehrali v príprave s Českom 1:2 po predĺžení

Gól zverencov trénera Jána Lipianskeho zaznamenal Ľubomír Kupčo.

Hráčska asociácia NHL nevyužije právo ukončiť kolektívnu zmluvu

Súčasnú kolektívnu dohodu medzi NHL a NHLPA ratifikovali v januári 2013 a jej platnosť vyprší 15. septembra 2022.

KHL: Liška skóroval, no jeho Čerepovec prehral v Kazani

Prehrali o jeden gól.

KHL: Hráčmi týždňa sú Kovář, Virtanen a Bikmullin

Najlepším brankárom druhého týždňa sezóny 2019/2020 sa stal Čech Kovář, ktorý priviedol svoj tím k dvom víťazstvám.

Prenosy z Tipsport Ligy aj na televíznych staniciach Sport1 a Sport2

Prvý odvysiela stanica Sport1 už v utorok 17. septembra o 18.30 h, fanúšikovia budú môcť vidieť duel Slovana Bratislava s Novými Zámkami.

NHL: Začal sa kolotoč prípravných duelov, Pacioretty zažiaril hetrikom

Kolotoč prípravných zápasov potrvá do 30. septembra, základná časť zámorskej profiligy 2019/20 sa začne 2. októbra.

NHL: Obranca McAvoy pokračuje v Bostone, podpísal trojročnú zmluvu

Nový kontrakt vynesie mladému zadákovi celkovo 14,7 milióna dolárov.

Liberec po prestrelke zdolal Spartu, Kudrna so štatistikou 2+1

V drese Sparty sa prezentoval dvoma gólmi a asistenciou slovenský útočník Andrej Kudrna, jeden zásah pridal obranca Marek Ďaloga.

Mikita trpel chronickou traumatickou encefalopatiou, ukázala analýza

Zomrel 7. augusta 2018 vo veku 78 rokov.

Marner podpísal s Torontom lukratívnu šesťročnú zmluvu

Dvadsaťdvaročný krídelník si v minulej sezóne utvoril kariérne maximá v počte gólov (26) i bodov (94).

TIPSPORT LIGA: Majster odštartoval víťazne, rozlúčka Krotáka

Dlhoročný kapitán kamzíkov sa naposledy predviedol popradskému publiku v exhibičnom zápase legiend, v ktorom nastúpili aj ďalšie hokejové osobnosti ako Ladislav Nagy či Jozef Stümpel.,aktualizované

TL: Kroták sa exhibíciou rozlúčil s úspešnou kariérou

Štyridsaťsedemročný útočník, obliekajúci dres s číslom 13, sa rozlúčil v piatok trinásteho v exhibičnom zápase legiend, v ktorom nastúpil s mnohými bývalými spoluhráčmi.,aktualizované

TL: Hráči HK Nitra si poradili s MAC Újbuda

Zápas medzi Nitrou a MAC Budapešť sa začal úvodnou šancou novica v drese domácich Ráca, ale Bálizs bol pozorný.,aktualizované

TL: Mužstvo Popradu podľahlo Banskej Bystrici

Tretiu tretinu začala Banská Bystrica mohutným náporom.

Hokejisti Dukly Trenčín tesne porazili Detvu

Tímy začali opatrne, na oboch stranách bolo množstvo nepresností a chýb v rozohrávke.

TL: DVTK Jegesmedvék Miškovec zvíťazil nad HKM Zvolen

Prvú tretinu poznačilo množstvo vylúčení, nedisciplinovanosť hostí potrestal v 10. minúte v presilovke Vandane.