Hokej

NHL: Pánik strelil gól, jeho Washington zdolal v príprave St. Louis

Za Capitals hral aj obranca Martin Fehérváry, ktorý nebodoval.,aktualizované

Slovan dostal pri domácej premiére sedmičku, Sersen: Pokazili sme to

V prvom súťažnom dueli na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu po návrate z KHL prehrali belasí s Novými Zámkami prekvapujúco 6:7.

Obranca Bokroš sa vrátil z Košíc už ako otec: Bolo to nečakané

Po zápase sa trenčianski hokejisti pobrali do kabíny, v ktorej sa však Bokroš zdržal iba krátko. S telefónom v ruke vyšiel na chodbu, aby zistil jednu z najzásadnejších informácií v živote.

NHL: Jurčo pri debute v drese Edmontonu s gólom a asistenciou

Slovenský útočník nastúpil v prvom útoku olejárov, odohral takmer 14 minút a pripísal si aj plusku a tri strely.,aktualizované

NHL: Roman opustil kemp Calgary, sezónu odohrá v juniorskej WHL

Okrem Romana neprežili prvé škrty v kádri Flames ani brankár Dustin Wolf a krídelník Dmitrij Zavgorodnij.

TIPSPORT LIGA: Slovan prehral s Novými Zámkami 6:7, na čele Nitra

Po 3. kole zostali bez víťazstva len Liptovský Mikuláš a Detva, ktorá prehrala doma so Zvolenom tesne 5:6.

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Slovana podľahli Novým Zámkom

Slovan mal výborný vstup do zápasu, už v 5. min. sa ujal vedenia v presilovke, keď Zigo úspešne tečoval strieľanú prihrávku Sersena. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Zvolen na ľade Detvy zaznamenal už druhú výhru v sezóne

Divoká prestrelka pokračovala aj v treťom dejstve. Tentoraz ho začali lepšie domáci hráči a už po troch minútach znížili opäť na rozdiel jediného gólu. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Miškovec na domácom ľade zvíťazil nad Michalovcami

Lepší štart do zápasu mali domáci hokejisti. Po niekoľkých náznakoch šancí prišla 5. minúta a s ňou aj úvodný gól.

Slovenská hokejová sedemnástka prehrala v príprave s Českom

V prvom meraní síl podľahli v pondelok v Skalici mladí Slováci súperovi 1:2.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Popradskí hokejisti zdolali Budapešť

Poprad po dvoch prehrách začal duel s tímom z hlavného mesta Maďarska zostra.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Nitry deklasovali Liptovský Mikuláš

V 47. minúte poslal skvelú prihrávku cez celé klzisko iba 15-ročný Šimon Nemec. Faulovaný Fominych ešte nedokázal skórovať, ale dorážajúci Šimun už bol na správnom mieste - 3:0. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Košíc zvíťazili nad Trenčínom

Domáci sa do súpera pustili od úvodných minút a do vedenia išli už po 94 sekundách hry, keď nekrytý Repe otvoril skóre - 1:0.

NHL: Boeser podpísal s Vancouvrom nový trojročný kontrakt

Boeserovi vypršala po minulej sezóne nováčikovská zmluva, no rokovania s kanadským klubom o predĺžení spolupráce dlho viazli. ,aktualizované

NHL: New Jersey so Studeničom zdolalo v príprave Boston

Calgary Flames s Adamom Ružičkom triumfovali na ľade Vancouveru Canucks 4:3.

Hokejisti SR 17 prehrali v príprave s Českom 1:2 po predĺžení

Gól zverencov trénera Jána Lipianskeho zaznamenal Ľubomír Kupčo.

Hráčska asociácia NHL nevyužije právo ukončiť kolektívnu zmluvu

Súčasnú kolektívnu dohodu medzi NHL a NHLPA ratifikovali v januári 2013 a jej platnosť vyprší 15. septembra 2022.

KHL: Liška skóroval, no jeho Čerepovec prehral v Kazani

Prehrali o jeden gól.

KHL: Hráčmi týždňa sú Kovář, Virtanen a Bikmullin

Najlepším brankárom druhého týždňa sezóny 2019/2020 sa stal Čech Kovář, ktorý priviedol svoj tím k dvom víťazstvám.