Futbal

Juraj Čurný skončil na pozícii hovorcu SFZ, nahradí ho Monika Jurigová

Jurigová dlhé roky pôsobila v denníku Plus jeden deň na pozícii vedúcej športovej redakcie a zástupkyne šéfredaktora.

Ibrahimovičov agent potvrdil, že Zlatanova kariéra nie je ohrozená

Zmluvu s rekordným anglickým majstrom podpísal v minulom roku na jednu sezónu, momentálne prebiehajú rokovania o jej predĺžení.

Skalická spokojnosť aj po prehre, Kostelník: Sme na správnej ceste

Pre Skaličanov je však už finálová účasť úspechom, ktorý podčiarkuje vyradenie troch tímov z Fortuna ligy.

Malaga zvíťazila na domácej pôde nad štvrtou Sevillou

Stalo sa tak v pondelňajšom zápase 35. kola španielskej ligy.

Futbalisti FC Liverpool zvíťazili na ihrisku Watfordu

O gól sa v nadstavenom čase prvého polčasu postaral stredopoliar Emre Can.

V semifinále LM nás dnes čaká madridské derby. Rozhodnú detaily

Obaja súperi sa v dôležitom stretnutí Ligy majstrov stretnú už po štvrtý raz po sebe. Vo finále v rokoch 2014 a 2016 bol úspešný Real, rovnako aj v roku 2015 vo štvrťfinále.

Slovan porazil druholigovú Skalicu a získal Slovenský pohár

Bratislavský klub získal víťazstvom istotu účasti v Európskej lige.,aktualizované

LM: Obhajcu Real čaká v semifinále mestský rival Atletico

Úvodné semifinále je na programe v utorok večer na Štadióne Santiaga Bernabeua, ako hlavný rozhodca ho povedie Angličan Martin Atkinson.

Čech po prehre s Tottenhamom: Musíme vyhrať zostávajúce zápasy

Londýnske derby medzi Tottenhamom Hotspur a Arsenalom zvládli lepšie "kohúti", ktorí si víťazstvom 2:0 poistili svoje šance na automatickú miestenku v skupinovej fáze Ligy majstrov.

Neapol prepisoval klubové rekordy, Hamšík: Chceme naplno bodovať

Futbalisti SSC Neapol využili prehru AS Rím v mestskom derby proti Laziu a po triumfe 1:0 na ihrisku Interu Miláno atakujú druhé miesto v tabuľke.

Muntari sa sťažoval na rasizmus, rozhodca ho za protesty vylúčil

Ghanský futbalista Sulley Muntari v službách Delfina Pescara 1936 nedohral nedeľňajší duel 34. kola talianskej Serie A na ihrisku Cagliari.

Hamšíkov Neapol vyhral na San Sire nad Interom

Kapitán hostí Marek Hamšík hral do 72. minúty. Neapol vyhral v Miláne v tejto sezóne aj nad AC.

Futbalistky Bardejova zdolali Slovan a obhájili pohárový triumf

V nedeľňajšom finále na ihrisku Poprad-Veľká, ktoré bolo reprízou vlaňajšieho vyvrcholenia súťaže, zvíťazili nad Slovanom Bratislava po rozstrele z 11 m.,aktualizované

Chelsea zdolala Everton, Tottenham vyhral derby nad Arsenalom

Zverenci portugalského trénera Joeho Mourinha si tak skomplikovali šance skončiť do 4. miesta a vybojovať si účasť v Lige majstrov 2017/18. ,aktualizované

Slovenský futbalista najskôr dostal v 24. minúte žltú kartu, v šiestej minúte nadstaveného času aj druhú a rozhodca ho vylúčil.,aktualizované

Šejk Ahmad poprel svoju vinu, no odstúpil z postu vo FIFA

Prezident Ázijskej olympijskej rady (OCA) mal na základe výpovede bývalého funkcionára FIFA Richarda Laia na newyorskom súde údajne podplatiť voličov.

LIGA MAJSTROV: Gimenez bude chýbať Atleticu v semifinále proti Realu

Atletico odohrá prvý zápas semifinále LM s Realom Madrid v utorok, odveta je na programe o týždeň neskôr.

Nadvláda Bayernu pokračuje, Ancelotti dobyl titul už vo 4. krajine

Bavori získali svoj piaty titul v rade a celkovo 27. v klubovej histórii.,aktualizované

Kontrolná komisia FIFA preskúma kandidatúru šejka Ahmada

Barcelona pohodlne zdolala Espaňol, Real sa natrápil s Valenciou

FC Barcelona triumfovala v mestskom derby na pôde Espaňolu 3:0 a opäť poskočila na prvú priečku tabuľky. Druhý Real má rovnako 81 bodov, ale jeden zápas k dobru.

Sunderland po desiatich rokoch vypadol z Premier League

Futbalisti Sunderlandu strácajú štyri kolá pred koncom na sedemnásty Hull City už nedostihnuteľných trinásť bodov.,aktualizované

Granada prehrala s Realom Sociedad a vypadla z La Ligy

Zverenci anglického trénera Tonyho Adamsa tri kolá pred koncom strácajú na 17. miesto už nedostihnuteľných desať bodov.,aktualizované

Celtic rozdrvil Rangers 5:1, dosiahol najvyšší triumf v derby od 1897

Rangers patrí v tabuľke škótskej ligy tretie miesto za druhým Aberdeenom.

Kuvajtský šejk Ahmad odmietol obvinenia z korupcie

Ázijský olympijský líder mal uplácať voličov Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA).

Hološko prispel gólom k postupu FC Sydney do finále play off A-League

Suverén a rekordér základnej časti zdolal jasne v semifinále hranom na jedno víťazstvo na domácej tráve Perth Glory 3:0, Hološko hral do 66. minúty.

Real nechce opäť zlyhať. ´Operáciu De Gea´ rozbehol už teraz

Vedenie nechce, aby sa zopakovalo fiasko spred dvoch rokov, keď sa prestup De Geu do Madridu neuskutočnil, pretože oficiálne formuláre dorazili až niekoľko minút po konci prestupového obdobia.

Trenčín otočil zápas, zdolal čerstvého majstra zo Žiliny

Domáci dokázali otočiť nepriaznivý stav, víťazný gól zaznamenal v 66. minúte holandský legionár Rangelo Janga.,aktualizované

Do zostavy FCB sa pred derby vráti Neymar, štart Iniestu otázny

Futbalistov FC Barcelona čaká cez víkend mestské derby proti Espanyolu.

Futbalisti SR 18 obsadili po výhre nad Írmi na Slovakia Cupe 3. miesto

Vo finále Slovakia Cupu sa o 15.00 h stretnú reprezentanti Ruska s USA.,aktualizované

Lovren podpísal s Liverpoolom nový dlhodobý kontrakt

Lovren prišiel na Anfield Road v roku 2014 zo Southamptonu a za "The Reds" odohral 105 zápasov, v ktorých strelil štyri góly.

Thiago Alcantara predĺžil kontrakt s Bayernom Mníchov až do roku 2021

Pôvodná zmluva s nemeckým majstrom mu mala vypršať 30. júna 2019.

Po dueli Peňarol - Palmeiras zatkli 30 fanúšikov

Pri výtržnostiach, ktoré eskalovali po záverečnom hvizde, sa zranilo 18 policajtov.

Bývalý funkcionár FIFA Richard Lai sa priznal ku korupcii

Prezident futbalovej asociácie Guamu pracoval v štruktúrach FIFA ako člen komisie pre audit.

Francúzska prokuratúra vyšetruje korupciu pri pridelení MS 2018 a 2022

Minulý týždeň v tejto súvislosti vypočula bývalého prezidenta Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) Seppa Blattera.

Futbalová bitka o Manchester sa skončila bezgólovou remízou

Hráči United dohrávali zápas bez Belgičana Marouanea Fellainiho, ktorý v 83. minúte dostal žltú kartu a o 19 sekúnd neskôr aj priamo červenú po tom, čo hlavou udrel do tváre Sergia Agüera. ,aktualizované

Futbalisti Alaves doma remizovali s Eibarom bez gólov

V druhom súboji FC Sevilla zdolala doma Celtu Vigo 2:1 a v tabuľke je štvrtá s rovnakým počtom 68 bodov ako tretie Atletico Madrid.

Na počesť zosnulého Františka Rajtorala vyradia v Plzni dres číslo 27

Kluby mu v 26. kole vzdajú úctu. Všetky zápasy českej najvyššej súťaže sa začnú minútou ticha alebo naopak minútou potlesku na počesť bývalého reprezentačného obrancu.

Greguš gólom prispel k postupu FC Kodaň do finále Dánskeho pohára

Okrem gólu sa do štatistík zapísal aj žltou kartou.

Dunajská Streda vyhrala nad Senicou 1:0 v 29. kole Fortuna ligy

Dunajská Streda neprehrala už 13 ligových zápasov, čím vytvorila klubový rekord.,aktualizované

V II. lige Košice remizovali so Skalicou 2:2 v 5. kole o postup do FL