Vo funkcii nahradil Krasimira Balakova.

Najdrahšiu posilu Sheffieldu McBurnieho stíhajú za jazdu v opitosti

Dvadsaťtriročného Škóta, ktorý sa v lete stal najdrahšou posilou nováčika anglickej Premier League, zastavila v piatok ráno polícia v Leedsi. Pred súd sa postaví 6. novembra.

Čerstvý tridsiatnik Stoch s asistenciou pri premiére v základe PAOK-u

V nedeľnom zápase 7. kola najvyššej gréckej súťaže odohral 74 minút a k víťazstvu nad Lamiou 3:0 prispel prihrávkou na gól.

Keaneovi sa nepáčila družba hráčov United a LFC: Veď ich čakala vojna

Niežeby sa protagonisti ligového zápasu správali neprístojne, práve naopak. Viacerí hráči sa pred vstupom na trávnik objímali a podávali ruky.

Sancho sa vrátil z reprezentácie neskoro, Dortmund mu dal pokutu

Tréner Borussie Lucien Favre ho tiež vynechal zo zostavy v sobotnom ligovom zápase s Mönchengladbachom.

SR 21 v novembri proti Bielorusku v Senci a s Gruzínskom v Nitre

Futbalová reprezentácie SR do 21 rokov sa v Nitre predstaví prvýkrát od roku 2011, keď tam naposledy privítali v prípravnom dueli Fínsko (2:1).

Inter dýcha na chrbát Juventusu, Lukakua nerozhodil ani parašutista

Z víťazstva sa tešil aj Škriniarov spoluhráč zo slovenskej reprezentácie Juraj Kucka, ktorý prispel k víťazstvu Parmy nad FC Janov 5:1 gólom.

Stredopoliar Sampdorie Janov Vieira ďalšou obeťou rasizmu

Dvadsaťjedenročný mládežnícky reprezentant Anglicka bol terčom opičích zvukov.

Liverpool stratil prvé body v sezóne, Klopp má ťažké srdce na VAR

Liverpoolu sa v súboji s Manchestrom United podarilo vyrovnať päť minút pred koncom zápasu zásluhou striedajúceho Adama Lallanu, ktorý využil nedôrazne bránenie domáceho tímu.

Futbalové Sacramento sa stane 29. klubom v MLS

V súčasnosti v zámorskej futbalovej súťaži (MLS) pôsobí 24 tímov, od budúcej sezóny sa predstavia Nashville a Miami, ktoré vlastní David Beckham.

Gregušov gól nestačil Minnesote na postup do štvrťfinále MLS

Jeho tím prehral v noci na pondelok na vlastnom ihrisku s Los Angeles Galaxy 1:2.

MS klubov FIFA sa v roku 2021 pravdepodobne uskutočnia v Číne

Najľudnatejšia krajina sveta je tiež kandidátom na svetový šampionát v roku 2030.

Lobotkovo Vigo prehralo s Alves

O triumfe domácich rozhodli Lisandro Magallan a Lucas Perez. Celta klesla na zostupové 18. miesto.,aktualizované

Liverpool remizoval s Manchestrom United

Červení diabli v prvom polčase hosťom veľa nedovolili a v 36. minúte sa ujali vedenia, keď po rýchlej akcii a centri do šestnástky zakončil úspešne Rashford.

Inter Miláno vybojoval na ihrisku Sassuola víťaztvo

Do polčasovej prestávky udrel dvakrát Romelu Lukaku a posadil Inter na koňa. ,aktualizované

Počas zápasu Serie A pristál na trávniku parašutista

Muž s modrým padákom pristál blízko stredového kruhu tesne pred koncom polčasu v momente, keď mal Romelu Lukaku z Interu zahrávať pokutový kop.