Pondelok 6. máj 2024Meniny má Hermína

Fortunaliga

Manažér a tréner andelov Andrej Kostolanský odchádza do Jemenu

V exotickej krajine bude 32-ročný Trnavčan pôsobiť ako tréner brankárov tamojšieho národného tímu.

Futbalisti Spartaka Trnava podporili Týždeň modrého gombíka

V uliciach Trnavy od okoloidúcich osobne vyberali dobrovoľné finančné príspevky pre benefičnú myšlienku, ktorú zastrešuje UNICEF Slovensko.

Prvý seniorský titul pre Vitteka, Halenár: Rozhodli sme sa už na jeseň

Zverenci trénerov Jozefa Valoviča a Dušana Galisa mohli získať majstrovskú definitívu podstatne skôr, ale v predchádzajúcich dvoch ligových kolách prehrali.

Stoke City chce podpísať kontrakt so slovenským obrancom Teixeirom

Teixeira údajne presvedčil kouča Marka Hughesa na marcovej skúške a oba kluby sú podľa webu britskej televíznej spoločnosti blízko k uzavretiu dohody o prestupe.

Do prípravy AS Trenčín sa zapojili Lobotka s Kubíkom

Trenčanom patrí štyri kolá pred koncom ročníka v Corgoň lige druhé miesto.

Slovan stále nemá istotu titulu, v Žiline prehral 0:2

Oba góly Žiliny strelil Škvarka. ,aktualizované

Renovácia City arény v Trnave pokračuje podľa plánu

Pondeľňajší kontrolný deň ukázal, že bude dokončená na jeseň budúceho roka.

Futbalisti Košíc remizovali s AS Trenčín 1:1, Slovan môže rozhodnúť

Slovan sa bude chcieť rehabilitovať za prehru 1:2 vo finále Slovnaft Cupu, ktorú mu 1. mája v Myjave uštedril MFK Košice.,aktualizované

Podbrezovú čaká premiéra v najvyššej súťaži

Pre Podbrezovú je postup do Corgoň ligy najväčším úspechom v 94-ročnej histórii klubu.

Spartak Trnava prekonal klubový rekord

Spartak Trnava vyhral už sedem zápasov v rade.

Myjava remizovala s DAC 1:1, Ružomberok so Senicou bez gólov

V 76. min sa na „päťke“ uvoľnil Tawamba a v tutovke trafil len brvno. Seničania napokon bezgólovú remízu ubránili.,aktualizované

Podbrezová postúpila prvýkrát do Corgoň ligy

Pre Podbrezovú je postup do najvyššej súťaže najväčším úspechom v 94-ročnej histórii klubu.

Futbalista Senice Juraj Piroska čakal miernejší trest

Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu udelila Jurajovi Piroskovi dvojmesačný dištanc.

Slovan s ďalšou šancou, počkať si musí na súboj v Košiciach

Slovan má na čele tabuľky 11-bodový náskok pred Trenčínom, v hre je stále 15 bodov.

Kapitán Slovana Igor Žofčák je po operácii nohy

Termín jeho návratu nie je známy.

V 28. kole CL prehral doma Slovan s MFK Ružomberok 1:2

O jediný gól belasých sa postaral z penalty Juraj Halenár.,aktualizované

Slovan hostí trápiacu sa Ružu, Myjava mu môže pomôcť k obhajobe

Futbalisti Slovana Bratislava sa už v sobotu môžu tešiť z rekordného ôsmeho slovenského titulu.

Trnavský Spartak vyhral v Ružomberku 2:0

Skóre zápasu otvoril už v 10. minúte Chovanec. ,aktualizované

Peltier stratil v Košiciach vedomie, podstúpil CT vyšetrenie

V 67. minúte zápasu sa so stredopoliarom Košíc Ľubomírom Korijkovom tvrdo zrazili hlavami.

V šlágri vyhral Slovan v Košiciach 2:0

Líder corgoňligovej tabuľky vyhral v Čermeli po góloch Halenára a Vitteka. ,aktualizované

Banská Bystrica vyhrala nad Žilinou 4:1 v dohrávke 26. kola CL

Jediný gól Žiliny strelil Jurčo z pokutového kopu. ,aktualizované

Za zákerný faul na Kóňu, dostal Szarka predbežný zákaz činnosti

Dvadsaťtriročný futbalista DAC Dunajská Streda môže dostať za likvidačný faul na špílmachra FK Senica až päťročný dištanc.

V Trnave boj o tretie miesto, Nigro lákadlom na Pasienkoch

FC Nitra bojuje s Dunajskou Stredou o udržanie sa v najvyššej súťaži, takže najbližší zápas s Ružomberkom bude pre zverencov Ladislava Hudeca ďalším z kategórie existenčných.

Slovan zvíťazil v Senici 3:1, Ružomberok doma s Košicami bez gólov

Futbalisti Slovana si tak vytvorili v prvom zápase semifinále Slovenského pohára Slovnaft Cup veľmi nádejnú východiskovú pozíciu na postup do finále.,aktualizované

Tomáš Kóňa sa vráti najskôr v auguste, bude bojovať

Kóňovi sa už ospravedlnil Szarka aj vedenie klubu zo Žitného ostrova.

Slovan zvíťazil v Trenčíne 1:0, Ružomberok prehral s B. Bystricou

Víťazný gól Slovana strelil Marko Milinkovič.,aktualizované

Dukla B. Bystrica vyplatila pohľadávky, odpočet bodov je už nehrozí

Aktuálnu situáciu s uhradenými pohľadávkami potvrdil aj šéf Disciplinárnej komisie Slovenského futbalového zväzu Miroslav Vlk.

Šinglár a Savič si nezahrajú jeden zápas, Jarábek s pokarhaním

Kouč druholigového Tatrana Prešov Jozef Kostelník má dočasne pozastavenú činnosť.

Slovan čaká zápas v Trenčíne, podľa Hlohovského to bude šláger

Pozornosť budú pútať aj zápasy o záchranu, v ktorých posledná Nitra hrá v Košiciach.

V CL výhra DAC nad Žilinou, Trnava zdolala Trenčín a ViOn Ružomberok

Futbalisti Nitry si poradili so Spartakom Myjava 3:0, Bystrica podľahla Košiciam 0:1.,aktualizované

DK SFZ zastavila futbalovému klubu Dukla B. Bystrica činnosť

Slovan Bratislava a Spartak Trnava dostali pokutu. Voči trénerovi Spartaka Trnava je začaté disciplinárne konanie.

Vedenie MFK Košice predĺžilo zmluvu s trénerom Látalom

Košice momentálne figurujú na šiestej priečke Corgoň ligy.

Trnava vyhrala v Senici 1:0 v 23. kole Corgoň ligy

Jediný gól zápasu strelil pred koncom prvého polčasu Sabo.,aktualizované

Futbalista Kladrubský bude Slovanu chýbať niekoľko mesiacov

Jiří Kladrubský už absolvoval artroskopický zákrok a čaká ho ešte jedna operácia zraneného kolena.

Asistentom trénera Chovanca v Ružomberku sa stal Horst Siegl

V pozícii nahradil Viliama Hýravého.

Trenčín zdolal Bystricu 3:1, na vedúci Slovan stráca šesť bodov

Futbalisti Bystrice strelili úvodný gól zápasu pár minút pred koncom prvého polčasu.

D. Rusov po prehre v derby: Slovan nebol lepší, ale efektívnejší

Derby sledovala na Pasienkoch na slovenské pomery slušná návšteva 5329 divákov.

Slovan Bratislava vyhral nad Spartakom Trnava 2:0

Skóre otvoril 55. minúte z jedenástky Róbert Vittek, o tri minúty stanovil podobu konečného výsledku Lester Peltier.,aktualizované

Košice vyhrali nad Žilinou, Senica nad Nitrou

V Senici futbalisti odohral zápas za silného hustého dažďa, lopta miestami zostávala stáť na premoknutom teréne.,aktualizované