Fortunaliga

Na Slovensku bude pôsobiť prvých sedem profesionálnych rozhodcov

Tých angažoval Slovenský futbalový zväz (SFZ), ktorý ich má zmluvne viazaných na 3,5 roka.

Hráči DAC už sú v dejisku Rossiho derniéry, chcú preňho víťazstvo

Päťdesiattriročný Rossi koučoval Dunajskú Stredu od júna 2017, v minulej sezóne najvyššej slovenskej súťaže ju doviedol k tretej priečke a návratu na európsku scénu po štvrťstoročí.

Slovan chce výnimočnú sezónu a storočnicu osláviť ziskom double

Bratislavský klub v minulej sezóne zaznamenal v rámci návštevnosti medziročný nárast. Nie sú to však návštevy, s ktorými môže byť spokojný.

Spartak Trnava nastúpi v 4. kole proti Michalovciam v Z. Moravciach

Dôvodom zmeny miesta konania duelu je výstavba pódia na koncert americkej speváčky Anastacie, ktorého dejiskom bude 12. augusta trnavský Štadión Antona Malatinského.

LM: Spartak trénoval aj penalty, Látal: Sme pripravení na všetko

Trnavskí futbalisti zvládli prvý domáci zápas na výbornú. Do Bosny a Hercegoviny si vezú výhru 1:0, čo je v pohároch sľubná východisková pozícia.

Trnavský Spartak podpísal ročnú zmluvu s obrancom Gombalom

Dvadsaťpäťročný hráč by mal byť jednou z alternatív na pravej strane zadných radov majstrovského celku.

Päťročný zväzok ÚLK a Fortuny prinesie lige historicky najviac peňazí

Oficiálnymi ambasádormi súťaže, ktorej nový ročník odštartuje v sobotu 21. júla, sa stali bývalí futbalisti Marek Sapara, Martin Mikulič a herec Marek Majeský.

Dunajskú Stredu povedie Nemec Hyballa. DAC už túži aj po titule

Pred futbalistami Dunajskej Stredy stojí jasný cieľ - zopakovať minimálne tretie miesto z uplynulého ročníka, resp. dostať DAC opäť do pohárovej Európy.

Únia ligových klubov odložila zápas 1. kola Nitra - Trenčín

Zápas, ktorý sa mal pôvodne hrať 23. júla v Z. Moravciach, bol z dôvodu informácie z UEFA a výsledkov dvoch moldavských klubov v úvodných stretnutiach 1. kola kvalifikácie EL preložený na neurčito.

Ružomberok do novej sezóny s viacerými zmenami a túžbou ísť do Európy

Klub si nedával konkrétne ciele na umiestnenie, ale športový riaditeľ Dušan Tittel by si chcel opäť s tímom zahrať v pohárovej Európe.

EL: Trenčan Šemrinec pred odvetou s Podgoricou: Nič nie je rozhodnuté

Futbalisti Trenčína si na ihrisku čiernohorskej Budučnosti Podpogrica vytvorili v úvodnom zápase 1. predkola Európskej ligy UEFA 2018/19 dvojgólový náskok (2:0).

Futbalová Senica získala chorvátskeho stredopoliara Tešiju

Dvadsaťšesťročný stredopoliar pôsobil naposledy v prvoligovom slovinskom klube ND Gorica, za ktorý na jar odohral šestnásť súťažných zápasov, vrátane dvoch pohárových.

EL: Slovanista Moha zlomil Milsami: Škoda výpadku v druhom polčase

Futbalisti Slovana vyhrali v Moldavsku 4:2 a do odvety, ktorá sa bude hrať na Pasienkoch vo štvrtok 19. júla (18.30 h), pôjdu vo viac ako pohodlnej pozícii.

EL: DAC mal problém s efektivitou, Herc: Snáď sa to obráti o týždeň

Vo štvrtkovom úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy UEFA 2018/19 remizovala Dunajská Streda doma s Dinamom Tbilisi 1:1 a v budúcotýždňovej odvete nemôžu bez streleného gólu pomýšľať na postup.

Grendel po zradnom víťazstve v LM: V Mostare sa pokúsime streliť gól

Grendel prišiel do Trnavy len pred pár týždňami z Górnika Zabrze a s kolektívom sa postupne zžíva. Hoci mal pred zápasom zdravotné problémy, prehryzol sa cez ne a patril k najaktívnejším na ihrisku.